O nas

Solum Service jest jedną z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej i jedną z tych, która od lat cieszy się zaufaniem tysięcy klientów indywidualnych i firmowych. Z naszych usług korzystają wszyscy potrzebujący fachowego wsparcia - także przedsiębiorstwa z sektora OZE, które zaopatrują się u nas w elementy konstrukcyjne lub poszukują doświadczonych ekip instalatorskich.

Lata doświadczenia, wypracowana jakość i dziesiątki tysięcy montaży w całej Polsce ugruntowały naszą pozycję i sprawiły, że Solum Service jest w stanie zagwarantować swoim klientom nie tylko najlepsze usługi i produkty, ale również bezpieczeństwo i pewność transakcji.

Misja Solum Service

Solum Service powstało w 2013 roku jako rodzinne przedsiębiorstwo i nadal takim pozostaje. To sprawia, że styl naszej pracy daleki jest od korporacyjnych wzorców i nakierowany na współpracę opartą na doskonałej komunikacji z klientem, transparentności działań i dbałości o każdy etap współpracy. 

Pracownicy Solum Service to wysoko wykwalifikowani instalatorzy, doradcy i projektanci. To oni są fundamentem zorganizowanego działania firmy, która dzięki temu zapewnia eksperckie wsparcie od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażową. Aby jakość tych usług nie spadała wraz z szybkim rozwojem sektora energii odnawialnej, nasi pracownicy nieustająco uczestniczą w szkoleniach i poznają nowinki świata OZE. Jesteśmy zawsze obecni na szkoleniach producentów sprzętu, specjalistycznych warsztatach i branżowych targach w Polsce i w Europie. 

instalator z modułem na dachu

Solum Service a klient indywidualny i firmowy

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, którzy poszukują sprawdzonych instalatorów, jak i firmy fotowoltaiczne, dla których oferta to nie tylko montaż, ale również sprzedaż elementów koniecznych do prawidłowego i profesjonalnego wykonania instalacji fotowoltaicznej. 

Nasz asortyment obejmuje konstrukcje pod instalacje fotowoltaiczne oraz wszelkiego rodzaju elementy systemów montażowych , podzespoły elektryczne i wszystko to, co sprawia, że fotowoltaika działa sprawnie i bezpiecznie. Więcej informacji znajdziecie w dziale Nasza Oferta.

Ważne jest dla nas zachowanie wysokiej jakości obsługi, co sprawia, że klienci prywatni i firmowi traktowani są z równym zaangażowaniem. 

Stabilny rozwój Solum Service i nieustająco wzrastająca liczba klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług spowodowała, że z naszego Działu Handlowego wyodrębniliśmy osobną markę - Atum Energy. To ona odpowiada za sprzedaż instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i firm, które chcą korzystać ze źródeł energii odnawialnej. Wszystkie montaże nadal pozostają pod skrzydłami Solum Service, ponieważ jako marka ceniąca jakość nie wynajmujemy podwykonawców do realizacji inwestycji.

hodowla drobiu kolonia zawada

Solum Service to wiedza i doświadczenie

Solum Service zasłynęło jako marka wykonująca wzorcowe instalacje fotowoltaiczne, zarówno pod względem norm, jakości sprzętu i estetyki. Ale oprócz perfekcyjnego wykonania instalacji gwarantujemy również jej bezpieczeństwo, bo prawidłowo wykonany montaż zależy od doświadczenia i wiedzy instalatorów. Fotowoltaika ma zapewniać niezawodny dostęp do energii elektrycznej ze słońca, więc musi być zaprojektowana i wykonana przez firmę o odpowiednim poziomie profesjonalizmu.

Jakość montaży wykonanych przez Solum Service potwierdzają liczne certyfikaty, które otrzymaliśmy od producentów i dystrybutorów modułów, falowników, pomp ciepła i wielu innych. Nasi instalatorzy posiadają także uprawnienia wysokościowe, a elektrycy uprawnienia SEP oraz uprawnienia UDT do instalacji prosumenckich.

Jesteśmy również jedną z niewielu firm w Polsce, która razem z Atum Energy prowadzi specjalistyczne warsztaty dla pracowników straży pożarnej. Każde takie zaproszenie ze strony komend PSP jest wyróżnieniem dla naszej pracy i dowodzi jak istotne jest doświadczenie dla bezpieczeństwa ludzi i ich mienia. 

szkolenie strażaków

Solum Service jest producentem konstrukcji montażowych

Od wielu lat również wykonujemy projekty  i produkujemy konstrukcje montażowe, które później wykorzystywane są przez firmy zajmujące się instalacjami fotowoltaicznymi. W naszej ofercie znajdziecie praktycznie każdy system montażowy dla każdego poszycia dachowego i miejsca montażu. Uważnie śledzimy trendy, dbamy o wysoki standard, a nasza kontrola jakości przekłada się na jakość systemów montażowych, które opuszczają naszą łódzką kuźnię. 

W ofercie posiadamy konstrukcje i systemy montażowe na dachy płaskie (kotwione i obciążeniowe), na dachy skośne, elewacje oraz inwestycje gruntowe. 

W ramach działalności eksperckiej Solum Service oferuje również wsparcie w projekcie niestandardowej konstrukcji montażowej - nietypowe umiejscowienie instalacji, niespotykane poszycie dachowe czy niestandardowy typ podłoża. Każdy z tych problemów niekiedy uniemożliwia wykorzystanie gotowych rozwiązań, ale dzięki usłudze doradztwa konstrukcyjnego zespół inżynierów Solum Service jest w stanie dla Was zaprojektować potrzebny system i pomóc wdrożyć projekt.  

Solum Service to coś więcej niż sprzedaż fotowoltaiki - to pasja, która przerodziła się w świetnie zorganizowany zespół, który pomoże Tobie lub Twojej firmie cieszyć się energią ze słońca. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i zapraszamy do kontaktu. 

 

Formularz kontaktowy

Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane. Pamiętaj o poprawnym formacie e - maila.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.