O nas

Solum Service jest jedną z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej i jedną z tych, która od lat cieszy się zaufaniem tysięcy klientów. Z naszych usług korzystają wszyscy potrzebujący fachowego wsparcia - także przedsiębiorstwa z sektora OZE, które zaopatrują się u nas w elementy konstrukcyjne lub poszukują doświadczonych ekip instalatorskich. Jednak podstawowym zakresem naszego działania jest zapewnienie czystej i taniej energii dla firm, rolników oraz projekty i wykonawstwo wielkogabarytowych instalacji fotowoltaicznych.

Lata doświadczenia, wypracowana jakość i dziesiątki tysięcy montaży w całej Polsce ugruntowały naszą pozycję i sprawiły, że Solum Service jest w stanie zagwarantować swoim klientom nie tylko najlepsze usługi i produkty, ale również bezpieczeństwo i pewność transakcji.

Misja Solum Service

Solum Service powstało w 2013 roku jako rodzinne przedsiębiorstwo i nadal takim pozostaje. To sprawia, że styl naszej pracy daleki jest od korporacyjnych wzorców i nakierowany na współpracę opartą na doskonałej komunikacji z klientem, transparentności działań i dbałości o każdy etap współpracy. 

Pracownicy Solum Service to wysoko wykwalifikowani doradcy, projektanci i instalatorzy. To oni są fundamentem zorganizowanego działania firmy, która dzięki temu zapewnia eksperckie wsparcie od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażową. Aby jakość tych usług nie spadała wraz z szybkim rozwojem sektora energii odnawialnej, nasi pracownicy nieustająco uczestniczą w szkoleniach i poznają nowinki świata OZE. Jesteśmy zawsze obecni na szkoleniach producentów sprzętu, specjalistycznych warsztatach i branżowych targach w Polsce i w Europie. 

instalator z modułem na dachu

Solum Service a klient firmowy

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, którzy poszukują sprawdzonych instalatorów, jak i przedsiębiorstwa z różnych branż oraz firmy fotowoltaiczne, którym oferujemy nie tylko montaż, ale również sprzedaż elementów koniecznych do prawidłowego i profesjonalnego wykonania instalacji fotowoltaicznej. 

Nasz asortyment obejmuje konstrukcje pod instalacje fotowoltaiczne oraz wszelkiego rodzaju elementy systemów montażowych , podzespoły elektryczne i wszystko to, co sprawia, że fotowoltaika działa sprawnie i bezpiecznie. Więcej informacji znajdziecie w dziale Nasza Oferta.

Ważne jest dla nas zachowanie wysokiej jakości obsługi, co sprawia, że klienci prywatni i firmowi traktowani są z równym zaangażowaniem. 

Stabilny rozwój Solum Service i nieustająco wzrastająca liczba klientów, którzy chętnie korzystają z naszych usług spowodowała, że z naszego Działu Handlowego wyodrębniliśmy osobną markę - Atum Energy, która otacza opieką klientów prywatnych. To ona odpowiada za sprzedaż instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła i innych systemów dla osób, które chcą korzystać ze źródeł energii odnawialnej. Wszystkie montaże nadal pozostają pod skrzydłami Solum Service.

 

Solum Service to wiedza i doświadczenie

Solum Service zasłynęło jako marka wykonująca wzorcowe instalacje fotowoltaiczne, zarówno pod względem norm, jakości sprzętu i estetyki. Ale oprócz perfekcyjnego wykonania instalacji gwarantujemy również jej bezpieczeństwo, bo prawidłowo wykonany montaż zależy od doświadczenia i wiedzy instalatorów. Fotowoltaika ma zapewniać niezawodny dostęp do energii elektrycznej ze słońca, więc musi być zaprojektowana i wykonana przez firmę o odpowiednim poziomie profesjonalizmu.

Jakość montaży wykonanych przez Solum Service potwierdzają liczne certyfikaty, które otrzymaliśmy od producentów i dystrybutorów modułów, falowników, pomp ciepła i wielu innych. Nasi instalatorzy posiadają także uprawnienia wysokościowe, a elektrycy uprawnienia SEP oraz uprawnienia UDT do instalacji prosumenckich.

Jesteśmy również jedną z niewielu firm w Polsce, która razem z Atum Energy prowadzi specjalistyczne warsztaty dla pracowników straży pożarnej. Każde takie zaproszenie ze strony komend PSP jest wyróżnieniem dla naszej pracy i dowodzi jak istotne jest doświadczenie dla bezpieczeństwa ludzi i ich mienia. 

szkolenie strażaków

Solum Service jest producentem konstrukcji montażowych

Od wielu lat również wykonujemy projekty  i produkujemy konstrukcje montażowe, które później wykorzystywane są przez firmy zajmujące się instalacjami fotowoltaicznymi. W naszej ofercie znajdziecie praktycznie każdy system montażowy dla każdego poszycia dachowego i miejsca montażu. Uważnie śledzimy trendy, dbamy o wysoki standard, a nasza kontrola jakości przekłada się na jakość systemów montażowych, które opuszczają naszą łódzką kuźnię. 

W ofercie posiadamy konstrukcje i systemy montażowe na dachy płaskie (kotwione i obciążeniowe), na dachy skośne, elewacje oraz inwestycje gruntowe. 

W ramach działalności eksperckiej Solum Service oferuje również wsparcie w projekcie niestandardowej konstrukcji montażowej - nietypowe umiejscowienie instalacji, niespotykane poszycie dachowe czy niestandardowy typ podłoża. Każdy z tych problemów niekiedy uniemożliwia wykorzystanie gotowych rozwiązań, ale dzięki usłudze doradztwa konstrukcyjnego zespół inżynierów Solum Service jest w stanie dla Was zaprojektować potrzebny system i pomóc wdrożyć projekt.  

Solum Service to coś więcej niż sprzedaż fotowoltaiki - to pasja, która przerodziła się w świetnie zorganizowany zespół, który pomoże Twojej firmie cieszyć się energią ze słońca. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i zapraszamy do kontaktu. 

 

Formularz kontaktowy

Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane. Pamiętaj o poprawnym formacie e - maila.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.
=

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.