POZNAJ NAS BLIŻEJ

Solum Service – montaż paneli fotowoltaicznych i produkcja konstrukcji

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, oferującą szeroki zakres najwyższej jakości usług w dziedzinie montażu paneli fotowoltaicznych. Wykonujemy własne konstrukcje, które powstają na podstawie naszych autorskich projektów, z części, które produkujemy w naszej łódzkiej kuźni. Zajmujemy się również sprzedażą konstrukcji i wyprodukowanych przez nas elementów.

Zaufanie naszych klientów, budowane na polskim rynku jest wynikiem pracy wyspecjalizowanego zespołu, jak też doskonałej komunikacji z klientem na każdym etapie współpracy – od pierwszego nawiązania kontaktu, aż do sprawnego i terminowego montażu instalacji. Szybko zmieniająca się branża odnawialnych źródeł energii (OZE), nowe technologie produkcyjne i konkurencyjny rynek, jak również dynamika zmian prawnych dotyczących wykorzystania energii odnawialnej, w szczególności energii solarnej, wymagają od naszej firmy ciągłego doskonalenia i podnoszenia umiejętności naszych pracowników, co chętnie czynimy, m.in. biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach i obserwując zmieniające się trendy na rynku produktów wykorzystujących energię odnawialną.

SZYBKIE I PROFESJONALNE USŁUGI
Doświadczeni pracownicy i dobra komunikacja z klientem to gwarancja szybkiej i terminowej realizacji usług.
ELASTYCZNOŚĆ, ZARADNOŚĆ I DOPASOWANIE DO POTRZEB KLIENTA
Specjalizacja w montażu produktów energii solarnej połączona z ciągłą obserwacji rynku i rozwojem, zapewnia możliwość każdorazowego dostosowania usług do indywidualnych potrzeb klienta. Dla nas nie ma zleceń niemożliwych!
BLISKOŚĆ GEOGRAFICZNA
Lokalizacja firmy w regionie łódzkim, w centrum Polski gwarantuje szybką realizację usług niezależnie od miejsca zlecenia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!