Dziękujemy!

1. ZAŁOŻYCIELSKA KONFERENCJA

STOWARZYSZENIA INSTALATORÓW POLSKICH

ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

KRAKÓW 13. MAJA 2016

Cały zespół firmy Solum Service jeszcze raz chciałby złożyć ogromne podziękowania wszystkim uczestnikom Konferencji Stowarzyszenia Instalatorów Polskich OZE. Było nam niesamowicie miło zaprezentować Państwu naszą ofertę usług oraz sposób działania firmy. Bardzo cieszymy się z zainteresowania, jakie wywołała prezentacja naszych produktów.

Z piątkowej konferencji wróciliśmy nie tylko z nowymi pomysłami na kolejne rozwiązania konstrukcyjne i sposoby montażu, ale także niesamowicie zmotywowani do dalszej ciężkiej pracy.

Gorąco wierzymy w ideę Stowarzyszenia, we współpracę i wzajemną pomoc w ciągłym podnoszeniu umiejętności polskich instalatorów. Jak wiadomo, rząd planuje wprowadzić jedną z największych podwyżek cen energii w historii. „Od nowego roku zapłacimy za wsparcie węgla w rachunkach za prąd dziesięć razy więcej niż za wsparcie źródeł odnawialnych” – ostrzega Instytut Energii Odnawialnej. Według prognoz na lata 2020-2021, w Polsce do tego czasu może zabraknąć energii elektrycznej. Wobec tego faktu będziemy zmuszeni kupować ąj zagranicą, czego efektem będzie wspieranie rozwoju gospodarek tych krajów, podczas gdy powinniśmy rozwijać gospodarkę polską. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, chcemy na jeszcze większą skalę promować wykorzystywanie energii odnawialnej. Razem możemy uniezależnić się od podwyżek cen węgla i sprawić, aby coraz więcej ludzi stawało się samodzielnym producentem prądu.

Nieustannie przygotowujemy specjalne promocje na konstrukcje pod panele fotowoltaiczne i poszczególne elementy mocowań, uzależnione od zaobserwowanych potrzeb rynku energii odnawialnej.

W najbliższym czasie do wszystkich uczestników konferencji i członków SIPO zostanie wysłany newsletter ze specjalną ofertą sprzedaży i montażu produktów od Solum Service.

Recommended Posts

Komenatrze