Nastapol - łódzka stacja kontroli pojazdów przy ul. Kasprzaka 9B

Wśród naszych Klientów znajdziecie nie tylko duże zakłady produkcyjne i hurtownie, ale także przedsiębiorstwa usługowe. Jednym z nich jest znana łódzka stacja kontroli pojazdów - Nastapol, której jeden z oddziałów mieści się przy ul. Kasprzaka 9B.

Warto podkreślić, że dla właściciela firmy wykonaliśmy trzy montaże fotowoltaiki w różnych lokalizacjach, w tym na dachu drugiej stacji kontroli pojazdów mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego 162 oraz instalację gruntową w miejscowości Wiewiórczyn. Zaufanie w nasze doświadczenie i jakość oferowanych usług przełożyła się na znakomite uzyski ze wszystkich instalacji, a Nastapol dołączył do grona ekologicznych firm z Łodzi. 

Poniżej możecie zobaczyć realizację na naszym kanale YouTube.

Montaż fotowoltaiki na jednej z dwóch łódzkich siedzib odbył się w listopadzie 2019 roku. Zastosowaliśmy system montażowy naszej produkcji dostosowany do stropodachu pokrytego papą. Tym sposobem na dachu pojawiła się konstrukcja wsporcza z trójkątów, która poprawiła kąt nachylenia modułów fotowoltaicznych idealnie eksponując je w kierunku słońca. Ich prawidłowy kąt nachylenia ma znaczenie dla wysokiej produktywności, co przełożyło się na opłacalność inwestycji. 

Instalacja fotowoltaiczna w Łodzi przy ul. Kasprzaka 9B ma moc 49,725 kWp i składają się na nią 153 moduły fotowoltaiczne JA Solar oraz 3 falowniki marki Fronius. Dobranie najlepszych komponentów do tej realizacji sprawia, że będzie wydajna przez lata.

Fotowoltaika dla firm to idealne rozwiązanie w poszukiwaniu oszczędności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Wysokie rachunki za energię elektryczną są aktualnie jednym z największych kosztów, co ma znaczenie w ostatecznej cenie dla klienta Waszej firmy. Decydując się na montaż fotowoltaiki, zmniejszacie koszty wytworzenia produktów lub usług, a to pozwala na utrzymanie konkurencyjnych cen. Środki zaoszczędzone na rachunkach za energię elektryczną będą też wsparciem finansowym na dalszy rozwój firmy.

Fotowoltaika dla firm - zalety:

  • Zabezpieczenie przed podwyżkami za energię elektryczną.
  • Zwrot inwestycji w ciągu 6-8 lat od jej uruchomienia.
  • Trwałość instalacji na 25-30 lat od jej montażu.
  • Podniesienie wartości nieruchomości, w której mieści się Wasza firma.
  • Korzystna oferta pożyczek i leasingów dla firm.
  • Poprawa wizerunku marki jako firmy ekologicznej - nastawionej na dbałość o środowisko naturalne.

Leasing na fotowoltaikę

Możemy zaproponować Wam korzystne warunki pożyczki z możliwością częściowego umorzenia lub skorzystanie z kredytu lub leasingu. Mamy dla Was ofertę na leasing operacyjny lub leasing finansowy, a jej wybór uzależniony jest od zmaksymalizowania zysków dla Waszej firmy. Każda z tych opcji to niski wkład własny, jasne zasady i korzyści podatkowe. Zadzwoń i dowiedz się więcej. 

Akcesoria fotowoltaiczne Łódź

Jako producent systemów montażowych posiadamy w ofercie sprzedażowej konstrukcję pod panele fotowoltaiczne, która została wykorzystana przy montażu tej instalacji, a także mocowania pod panele fotowoltaiczne, podzespoły elektryczne i wiele więcej. Zadzwoń do naszego Działu Sprzedaży (+48 797 141 094), który służy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru konstrukcji i elementów montażowych. 

Formularz kontaktowy

Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane. Pamiętaj o poprawnym formacie e - maila.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.