Montaż fotowoltaiki w Łodzi - stacja kontroli pojazdów Nastapol ul. Piłsudskiego 162

Montaż fotowoltaiki w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 162 przeprowadziliśmy w październiku 2019 roku. Instalacja została zaprojektowana na dachu skośnym o orientacji wschód-zachód.

Dla właściciela znanej łódzkiej stacji kontroli pojazdów Nastapol wykonaliśmy trzy montaże w trzech różnych lokalizacjach, w tym montaż fotowoltaiki w Łodzi przy ul. Kasprzaka 9B. Na każdym z adresów został wykonany pełny audyt fotowoltaiczny oraz projekt instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem symulacji rocznych zysków z inwestycji oraz planowany termin jej zwrotu. 

Do wykonania instalacji wykorzystaliśmy system montażowy naszej produkcji, na który złożyły się szpilki dwugwintowe, profile aluminiowe i klemy - wszystko dopasowane do poszycia dachowego i warunków montażowych. Ponadto na instalację składają się panele fotowoltaiczne JA Solar (151 sztuk) oraz 2 inwertery marki Fronius. Łączna moc tej instalacji to 49,83 kWp.

Instalację fotowoltaiczną zamontowaną na dachu firmy Nastapol przy ul. Piłsudskiego 162 możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube.

Leasing na instalację fotowoltaiczną dla firmy

Firmy o profilu działalności usługowej chętnie korzystają z komfortowych form finansowania np. leasingu lub pożyczki leasingowej. Ma to swoje niezaprzeczalne atuty - niski wkład własny w inwestycję i duże korzyści podatkowe, a jednocześnie proste i przejrzyste zasady. Rozwiązanie tym bardziej popularne w okresie znacznego wzrostu cen prądu. Wszystko to sprawia, że leasing na fotowoltaikę jest opłacalny i niekiedy konieczny w związku z poszukiwaniem oszczędności w prowadzeniu działalności. Dlaczego? Bo fotowoltaika z finansowania zewnętrznego jest bardziej opłacalna niż jej brak. 

Jak uzyskać leasing na firmę? Pewne rzeczy należy zostawić fachowcom. I tak jak zachęcamy do skorzystania z montażu wykonanego przez fachowców z Solum Service, tak zapraszamy do skorzystania z oferty leasingowej naszych partnerów, z którymi wypracowaliśmy najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania dla Waszej firmy. Wśród nich są Santander Leasing, BNP Paribas Bank Polska S.A. i wielu innych. 

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatny audyt fotowoltaiczny z ofertą na leasing lub pożyczkę leasingową dla firmy. 

Formularz kontaktowy

Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane. Pamiętaj o poprawnym formacie e - maila.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.