Instalacja fotowoltaiczna dla magazynów i przestrzeni biurowych - GREY ART DEVELOPMENT z Łodzi

Coraz chętniej po instalacje fotowoltaiczne sięgają firmy, którym zależy na zasilaniu energią elektryczną ze słońca biur i przestrzeni magazynowych.

Jednym z takich przedsiębiorstw jest łódzki Grey Art Development, który funkcjonuje na lokalnym rynku deweloperskim od 2004 roku. Profil firmy związany jest z pozyskiwaniem, odnawianiem, a później wynajmowaniem przestrzeni biurowych oraz magazynów dla innych przedsiębiorców. Firma wyprzedza potrzeby najemców i dokładnie przygotowuje swoją ofertę uwzględniając w niej doskonałą lokalizację, parkingi, a aktualnie także odnawialne źródła energii, co znacznie podnosi prestiż wynajmowanych powierzchni

Instalacja fotowoltaiczna dla magazynów i przestrzeni biurowych to także znakomita inwestycja, która pozwoli w niedalekim czasie zainwestować zaoszczędzone środki na skuteczniejszy i szybszy rozwój marki. 

Gray Art Development - instalacja fotowoltaiczna dla magazynów i przestrzeni biurowych

Przedsiębiorstwo Gray Art Development posiada kilka lokalizacji w Łodzi i jego właściciele zdecydowali się rozpocząć swoją przygodę z fotowoltaiką od budynku mieszczącego się przy ul. Dąbrowskiego, który jest jednocześnie siedzibą firmy. Montaż instalacji odbył się na płaskim dachu pokrytym styropapą. Najlepszym rozwiązaniem w  przypadku takiego rodzaju poszycia dachowego była konstrukcja obciążeniowa, niektowiona.

Tym sposobem na dachu firmy pojawiły się moduły fotowoltaiczne JA Solar obsługiwane przez dwa falowniki Sofar Solar. Łączna moc tej instalacji to 49,64 kWp.

Jeśli interesuje Was instalacja fotowoltaiczna dla magazynów i przestrzeni biurowych, zostawcie nam wiadomość. Wykonujemy takie inwestycje na terenie całej Polski, a audyt fotowoltaiczny jest zawsze bezpłatny.

Formularz kontaktowy

Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane. Pamiętaj o poprawnym formacie e - maila.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.
Pole jest wymagane.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.